O firmie

3SGroup to Zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze reprezentujemy interesy Naszych Klientów, dlatego w odpowiedzi na Ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb.

3SGroup to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie Klientów w całej Polsce.

W codziennej pracy towarzyszy Nam jeden wspólny cel, aby Ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki Naszym rozwiązaniom Ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z Naszych Klientów.

Ofertę tworzymy wspólnie z Klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.

W dobie ogromnych wzrostów cen energii elektrycznej w Polsce instalacja fotowoltaiczna daje Tobie i Twojej rodzinie gwarancję niezależności energetycznej na minimum 25 lat!!! Postępujący wzrost cen energii elektrycznej przestanie mieć dla Ciebie znaczenie!!!

Działamy w oparciu o zasadę 3S smart-solar-sell.

Każdy z Naszych certyfikowanych Doradców Fotowoltaicznych razem z Klientem analizuje Jego specyficzne potrzeby, aby móc dobrać produkt, który będzie dla Niego najlepszym rozwiązaniem.

Chcesz zacząć oszczędzać jak najszybciej?
Możesz zainwestować i już dzisiaj zyskać jak najwięcej.
Czy może interesuje Cię najnowszy technologicznie sprzęt na rynku?

SKONTAKTUJ SIĘ

Zatrudnimy dla Ciebie Słońce niech już zawsze płaci Twoje rachunki za prąd.